Mieszkanka Ćwiklic, Paulina Klimas w niedzielę na Mistrzostwach Polski w Triathlonie w Chodzieży została wicemistrzynią Polski elity oraz zajęła pierwsze miejsce w kategorii U-23.

Wczoraj (w niedzielę 13 sierpnia) po raz kolejny odbył się Triathlon w Chodzieży. Biegało, pływało i jeździło na rowerze kilkaset zawodników z terenu całego kraju. Na podium często m.in. stawali warszawiacy. Pogoda i dobre humory dopisały, także impreza była udana.  Zawodniczka grupy GVT BMC Triathlon Team oraz klubu AZS AWF Katowice categories Sportowiec, Paulina Klimas została wicemistrzynią Polski elity na dystansie olimpijskim: 1500 m pływania, 40 km rowerem i na zakończenie 10 km biegu, oraz zajęła pierwsze miejsce w kategorii U-23.Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO? Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA  pszczyna.dlawas.info@gmail.com lub skontaktuj się z nami na Facebooku  https://www.facebook.com/pszczyna.info/