Zaginiona 12 latka z Bojszów została odnaleziona cała i zdrowa na terenie Tychów. Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w poszukiwania.

Zaginęła Julia Baron zamieszkała w Bojszowach. O godzinie 12.30 wyszła ze szkoły i do tej pory nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Dziewczyna ubrana w bordową kurtkę i biały szalik typu komin. Ogłoszone zostały poszukiwania na terenie gminy Bojszowy. Wszystkie osoby chcące wziąć udział w poszukiwaniach proszone są o stawiennictwo w Szkole Podstawowej w Bojszowach. Na miejsce zadysponowane zostały liczne patrole Policji z KPP Bieruń, OPP Katowice oraz zastępy Straży Pożarnej z JRG Tychy, OSP Bojszowy, OSP Bojszowy Nowe, OSP Międzyrzecze, OSP Świerczyniec, OSP Czarnuchowice i OSP Bieruń Nowy. Na miejsce zadysponowana została Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Dąbrówka Mała

Jeśli ktoś miał dziś kontakt z JULIĄ BARON po godzinie 12:00 to prosimy o kontakt pod numer 698219977, najbliższą jednostką Policji - 112,997 lub naszą redakcją.

Foto: archiwum rodzinne/ OSP Bojszowy