Zabrzańscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego 54-letniego Jana Miętusa. Mężczyzna w czwartek 14 września 2017 roku około godziny 13.00 oddalił się z ogródków działkowych „Przyszłość” i dotychczas nie powrócił. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 54-letni Jan Miętus przyjechał do Zabrza z Pszczyny, aby na terenie ogródków działkowych „Przyszłość” wykonać prace ogrodowe. W czwartek 14 września 2017 roku około godziny 13:00 po zakończonej pracy oświadczył swoim współpracownikom, że podejdzie zapytać swoją stałą klientkę, czy nie potrzebuje kory ogrodniczej. Wszystkie swoje rzeczy osobiste pozostawił w pojeździe, którym przyjechali. Nie zabrał ze sobą telefonu komórkowego. Do tej chwili nie powrócił i nie nawiązał również kontaktu z rodziną i kolegami z pracy.

Rysopis zaginionego: wzrost ok 175cm, waga ok 70kg, sylwetka szczupła, oczy szare, uszy normalne, przylegające, twarz pociągła, siwy wąs, nos duży i prosty, uzębienie pełne.

Znaki szczególne: pozostałość po tatuażu na ramieniu w postaci kropek.

Ubiór zaginionego: spodnie dżinsowe koloru niebieskiego; koszula z krótkim rękawem koloru zielonego; sandały koloru brązowego.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zabrzu - telefon 32 277 92 00, 32 277 92 80, 32 277 92 85, 32 277 94 85 lub z najbliższą jednostką policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.
MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO? Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA  pszczyna.dlawas.info@gmail.com lub skontaktuj się z nami na Facebooku  https://www.facebook.com/pszczyna.info/