Swoją premierę miał dziś w Barcelonie (21.02.16r) min. Samsung ze swoim s7 oraz s7 edge ale nie będziemy pisać o nich bo tu rewelacji nie ma.

Swoją premierę miał dziś w Barcelonie (21.02.16r) Samsung ze swoim s7 oraz s7 edge ale nie będziemy pisać o nich bo tu rewelacji nie ma. Jeszcze więcej pamięci operacyjnej, jeszcze lepszy aparat , wodoodporność - niby wszystko super. Ale u koreańskiego krewniaka dzieje się sporo ciekawszych rzeczy…

LG zaprezentował swój najnowszy flagowy produkt G5 i nie jest to zwykły telefon!  Został on wyposażony w magic slot dzięki któremu możemy fizycznie modyfikować swój "telefon".  Jednym z nich jest moduł fotograficzny LG Cam Plus wyposażony w funkcje jak w tradycyjnym aparacie fotograficznym  min zoom, spust migawki itp.  Kolejnym modułem jest oczywiście moduł dla fanów muzyki Hi-Fi Plus od Bang & Olufsen Play z doskonałym 32 bitowym dźwiękiem. 

Jeśli komuś mało to producent oferuje pakiet LG Friends czyli pełny zestaw zabawek i gadżetów.

Na przykład gogle wirtualnej rzeczywistości LG 360 VR symulujące 130 calowy tv oglądany z odległości 2 metrów! 
Dalej czeka w kolejce LG 360 cam czyli kompaktowa podwójna kamerka nagrywająca obraz dookoła nas. Wyposażeni w tą zabawkę możemy min współtworzyć street viev czy też you tube 360. 

Mało? To jeszcze nie koniec ciekawostek jakie Koreański koncern przygotował swoim klientom. LG Rolling Boot czyli tocząca się po ziemi kula – kamera.  Przy jej pomocy możemy podglądać zwierzaki pozostawione same w domu - wszystko oczywiście online w naszym LG G5 (nie mamy na razie informacji czy będzie kompatybilna ze starszymi urządzeniami).  

Na toczącej się kamerce wi-fi oczywiście nie koniec zabawy ale zejdźmy na ziemie i zaczekajmy na ceny tych "cudów" techniki - oby tylko nie zwaliły nas z nóg.

 Specyfikacja techniczna LG G5:

Metalowa obudowa , 4 rdzenie Qualcomm Snapdragon 2,2 – 3Ghz , 4GB RAM , nagrywanie qhd 4K , aparat główny 16Mpx , drugi aparat 8Mpx o szerokokątnym kącie widzenia - 135 stopni.