Przed nami trzeci komediowy wieczór. Tym razem wystąpi nie byle kto bo Tomek Kołecki! Przed Tomkiem wystąpi Zbychu Grabowski! (Tak, to ten od "Orki z Majorki").

Dodatkowo, wszystkich chętnych na wystąpienie w ramach open-mica prosimy o wysłanie nam prywatnej wiadomości. Dla występujących piwko gratis!

Tomek Kołecki kolejny raz rusza w Polskę ze swoim nowym materiałem. Żarty o osobistych przygodach, wycieczkach, przeżyciach oraz Piasecznie. O Piasecznie jest tylko jeden żart, ale za to fajny. Przynajmniej tak mi się wydaję (tak piszę to ja) więc pozostaje zweryfikować to na scenie. Serdecznie zapraszam na test nowego programu o wdzięcznej nazwie "Nie o różach, nie o bratkach"

Tomek Kołecki - na świat przyszedł w '97, a na scenę wszedł w 2013 zostając najmłodszym komikiem w Polsce. Mimo młodego wieku od czterech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. W swoich występach stara się przybliżyć publice jakie rozterki oraz emocje targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości.

Fragmenty poprzedniego programu:


Zbychu Grabowski - członek krakowskiej ekipy Comedy Lab. Występuje od ponad 3 lat prezentując mieszankę humoru absurdalnego z celnymi spostrzeżeniami otaczającego nas świata. Inspiracje czerpie zewsząd - z pracy, od znajomych, z paska TVP Info. Prywatnie mężczyzna w całej okazałości. 

Zbycha zapewne kojarzycie stąd: Całośc poprowadzi tradycyjnie już (jest to młoda tradycja, jednomiesięczna) Damian Skóra. 

Zapraszamy!

_______

stand-up: 20:00 - 22:00
wstęp: 15 pln (przedsprzedaż) / 20 pln
rezerwacja biletów: SPS2.0@outlook.com

22:00 - 00:00 dance & chill
happy hour 22:-23:00 piwo i shoty 4 pln

bar/cafe otwarte od 18:00