Kapele z całego kraju już od poniedziałku 20 lutego mogą zgłaszać chęć udziału w Przeglądzie Amatorskich Zespołów Muzycznych "Żubrowisko".


Organizatorzy dokładają wszelkich staran aby każda impreza była niepowtarzalnym przeżyciem i potrafiła zaskoczyć. tym razem bedzie to dwudniowy festiwal w, którym poraz pierwszy udział wezmą zespoły z całego kraju. Będzie to kolejna okazja do podniesienia i tak już wysokiego poziomu artystycznego jaki zwykle prezentowali uczestnicy konkursu.

Zgłoszenia do konlursu przyjmowane będą od 20 lutego do 20 marca.
Oczekuje sie na zgłoszenia przedewszystkim kapel grających muzykę rock, punk, metal, pop, grunge czy blues.
Zakwalifikowanych zostanie siedem zespołów.

Uczestnicy powalczą o zwycięstwo w pierwszym dniu fstiwalu, który odbędzie się w ramach tegorocznego motoserca.
muzycy z zakwalifikowanych zespołów bedą mogli też wziąć udział w warsztatach z wokalu, gitary czy perkusji prowadzonych przez profesjonalnych muzyków. Konkurs rozstrzygnie jury.

Dla laureatów, jak zwykle przewidziano atrakcyjne nagrody. Zespół, który zdobędzie pierwsze miejsce zgarnie 2500 zł. Z kolei zdobywcy drugiego miejsca otrzymają 2000zł. Muzycy będą także mogli powalczyć o nagrodę publiczności w wysokości 1000zł. Dodatkowym wyróżnieniem dla zwycięskiego zespołu będzie możliwość wystąpienia jako support przed gwiazdą koncertu finałowego, który odbędzie się 24 czerwca w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące. Przed kim? Dowiecie się niebawem.

Zgłoszenia należy wysyłać do Wydziału Promocji i Integracji Europejskiej pszczyńskiego starostwa (wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej oraz „demo” należy przesłać na adres mailowy promocja@powiat.pszczyna.pl lub pocztowy: Starostwo Powiatowe, Wydział Promocji i Integracji Europejskiej, 43-200 Pszczyna, ul. 3 Maja 10).

Żubrowisko 2017 regulamin.

Formularz zgłoszeniowy